Kosketus
  • Suomi
  • Saksa
  • Kansainvälisesti
+46 (0) 31 47 32 00

ANSMANN NORDIC AB
Hus Y
Brodalsvägen 7
SE-433 38 PARTILLE
Göteborg, Suède

Fax:
+49 6294 4204-4400
Sähköposti:
nordic@ansmann.de


Jos sinulla on kysyttävää tuotteistamme, ota yhteyttä suoraan palvelupuhelimeemme:


Kultlttajatuottet:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 3400
Sähköposti:
hotline@ansmann.de


Teollisuus:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 4808
Sähköposti:
is@ansmann.de


E-Bike:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 5956
Sähköposti:
e-bikeservice@ansmann.de
Kirjoita meille!

Käytä sitoumuksettomaan kyselyyn tätä kyselylomaketta tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen nordic@ansmann.de.

 

* Pakolliset kentät
+49 (0) 6294 4204 0

Ansmann AG
Industriestraße 10
97959 Assamstadt
Deutschland

Fax:
+49 6294 4204-4400
Sähköposti:
info@ansmann.de


Jos sinulla on kysyttävää tuotteistamme, ota yhteyttä suoraan palvelupuhelimeemme:

Kultlttajatuottet:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 3400
Sähköposti:
hotline@ansmann.de


Teollisuus:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 4808
Sähköposti:
is@ansmann.de


E-Bike:

Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 - 5956
Sähköposti:
e-bikeservice@ansmann.de
Kirjoita meille!

Käytä sitoumuksettomaan kyselyyn tätä kyselylomaketta tai lähetä meille sähköpostia osoitteeseen info@ansmann.de.

 

* Pakolliset kentät
Avaintilien hallinta | Kuluttaja
Marco Böckmann
Elintarvikkeiden vähittäiskauppa
Key Account Management
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6377
Sähköposti:
mboeckmann@ansmann.de
Rene Stoffl
Elektroniikka- ja vauvakaupat
Key Account Management
Phone:
+49 151 612 64190
Sähköposti:
rstoffl@ansmann.de
Florian Striepen
DIY-Markt
Key Account Management
Phone:
+49 (0) 6294 4204 5916
Sähköposti:
fstriepen@ansmann.de
Avaintilien hallintatekniikka | Kuluttaja
Sebastian Volk
Avaintilien hallintatekniikka
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6730
Sähköposti:
svolk@ansmann.de
Tobias Breitinger
Avaintilien hallintatekniikka
Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 6363
Sähköposti:
tbreitinger@ansmann.de
Björn Felch
Junior Key Account Management
Phone:
+49 (0) 6294 4204 5937
Sähköposti:
bfelch@ansmann.de
Peter Wicik
Key Account Management
Phone:
+49 6294 4204 6939
Sähköposti:
pwicik@ansmann.de
Kansainvälinen avaintilien hallinta | Kuluttaja
Helmut Denninger
Kansainvälinen
Key Account Management
Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 3300
Sähköposti:
hdenninger@ansmann.de
Patrick Roozeboom
Kansainvälinen
Key Account Management
Phone:
+31 6 2880 1637
Sähköposti:
proozeboom@ansmann.de
Sisäinen myyntivoima / tilausten käsittely | Kuluttaja
Jutta Leitz
Tiimin johtaja
Sisäinen myyntivoima / tilausten käsittely
Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 6570
Sähköposti:
jleitz@ansmann.de
Jessica Fessler
Sisäinen myyntiosasto
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6611
Sähköposti:
jfessler@ansmann.de
Pascal Mamodaly Haussmann
Tilausta Käsitellään
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6390
Sähköposti:
phaussmann@ansmann.de
Avaintilien hallinta | Teollinen
Thilo Hack
Toimialajohtaminen Industrial Solutions -divisioona
ITA
Phone:
+49 (0) 6294 4204 0
Sähköposti:
is@ansmann.de
Christian Buding
Key Account Manager
BE, NE, LUX
Phone:
+49 (0) 6294 / 4204 5943
Sähköposti:
cbuding@ansmann.de
Slobodan Obradovic
Key Account Manager
Itä-Eurooppa
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6346
Sähköposti:
sobradovic@ansmann.de
Björn Schenk
Key Account Manager
AUT
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6317
Sähköposti:
bschenk@ansmann.de
Sisäinen myynti | Teollinen
Fabian Deissler
Sisäinen myyntijohtaminen
Sisäisen myynnin päällikkö
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6331
Sähköposti:
is@ansmann.de
Manuel Stippinger
Sisäinen myyntiosasto Teollisuus
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6333
Sähköposti:
is@ansmann.de
Dunja Kappler
Sisäinen myyntitiimi E-Mobility
Phone:
+49 (0) 6294 4204 6399
Sähköposti:
is@ansmann.de
Tilauskeskus | Teollinen
Toimistot
Ranska
ANSMANN ENERGY FRANCE
5, Place Copernic,
Immeuble Boréal - Courcouronnes
F-91023 Evry Cedex
Pariisi, Ranska
Tel:
+33 (1) 60791479
Sähköposti:
france@ansmann.de
Yhdistynyt kuningaskunta
ANSMANN UK LTD.
Units 11-12, R024,
Harlow Business Park,
Harlow, Essex, CM19 5QB
Yhdistynyt kuningaskunta
Tel:
+44 (0) 870 609 2233
Sähköposti:
uk@ansmann.de
Ruotsi
ANSMANN NORDIC AB
Hus Y
Brodalsvägen 7
Göteborg, Ruotsi
Tel:
+46 (0) 31 47 32 00
Sähköposti:
nordic@ansmann.de
Hongkong
ANSMANN ENERGY INTERNATIONAL LTD.
Unit 3117-18, 31/F,
Tower 1, Millennium City 1,
No. 388 Kwun Tong Road,
Kwun Tong, Kowloon
Hongkong
Tel:
+852 2877 8233
Sähköposti:
hongkong@ansmann.de
Kiina
ANSMANN ELECTRONICS CO. LTD.
Da Lian Industrial Park, Rengtu,
Ruhu Town Huicheng District,
Huizhou City, Guangdong,
China Postal Code: 516169
Kiina
Tel:
+86 752 6276688
Sähköposti:
china@ansmann.de
Kiina
ANSMANN TRADING COMPANY LTD.
Da Lian Industrial Park, Rengtu,
Ruhu Town Huicheng District,
Huizhou City, Guangdong,
China Postal Code: 516169
Kiina
Tel:
+86 752 6276688
Sähköposti:
china@ansmann.de
Kauppaedustaja